Web �ye paneliturkuaz rss haber kayna��

Alternatif Yaz� - FLASH

Get Adobe Flash player

Kampanyamza Talep Gibi Byyor |

Web site Kampanya

2009 ylnn kasm ve aralk ay için yapm olduumuz kampanya youn ilgi gördü. Ve bu sayede bir çok firma ve kiiyi web site sahibi yaptk. Balangçta 1 Ocak 2010 tarihi itibari ile son bulacak dediimiz kampanyamz uzattk. htiyaç sahiplerine, web sitesini yenilemek isteyenlere kaçrlmayacak frsatlar dodu. % 50 lere varan indirimlerimizle ve bu fiyat çerçevesinde ortaya çkardmz projelerin kalitesiyle müterilerimizin beenisini kazandk. En batada söylediimiz müterilerimiz beenecek, rakiplerimiz ayn derecede kzacak. Fakat müteri memnuniyet prensibini en öncelikli amaç edinen Turkuaz Web Tasarm ve nternet Hizmetleri daima kaliteli ve özgün i çkarmak konusunda taviz vermeyecektir.

Bu sebeple bir süreliine daha web site / web tasarm kampanyamz uzatmaya karar verdik. Son derece çalkan ve güleryüzlü ekibimizle memnun edebilme gayreti içinde olacaz. Velinimetimiz olan müterilemize yarar salayabilmenin mutluluu ile ilerimize devam edeceiz.


Anahtar kelimeler :
web site kampanya ücret uygun fiyat  web tasarm  internet sitesi hosting domain
[GER]

Dier Balklar
Üye Giri�i
 
 


Hızlı İletişm Kutusu
Name Server Bilgilerimiz
ns1.turkuaztasarim.com
ns2.turkuaztasarim.com
 
Submit Link to Allinks Directory - Friendly quality web links directory. Web sites organized by category. Links exchange.
Aradur.com | Arama Motoru Cihangir Taşkın Ankara Keçiören Web Site Yaptırma - Armut.com
 
sitemap.xml